نتایج جستجو برای عبارت :

اظهار نظر اودگارد درباره زیدان

اودگارد: خیلی چیزها از زیدان یاد گرفتم
همیشه جذاب است که باشگاه های بزرگ به دنبال خرید تو باشند. هر بازیکنی از استقبال باشگاهی نظیر آژاکس استقبال می کند
زیدان به من خیلی چیزها را یاد داد ، چیزهایی مثل استپ با بدن، حرکات بدون توپ ، حضور در کارهای دفاعی و…
دوس دارم با یکی حرف بزنم...
نمی‌دونم درباره چی!... فقط دوس دارم حرف بزنم...
شاید یه دلیلش اینه که کلا ما ایرانیا دوس داریم درباره هرچیزی اظهار فضل کنیم!
یعنی یه نفر یه چیزی بگه، بعد ما درباره‌ش نظر بدیم... بریم توی فاز سخنرانی...
واقعا الان نیاز دارم! خیلی وقته موندم توی خونه و نتونستم دوستان رو مستفیض کنم!
خب من میخواستم در مورد چی اظهار فضل کنم ک یادم رفت؟
کسی چ میدونه!
همین در مورد اظهار فضل هم میشه کلی نوشت. چی شد هممون فکر کردیم میتونیم راجع ب همه چی نظر بدیم؟ 
نه حوصله ندارم در مورد مقوله اظهار فضل، اظهار فضل کنم حتی.
برم یوتیوب بچرخم
!
  درباره‌ی مسائل مربوط به سال جاری، انسان میبیند که بعضی از گویندگان یا نویسندگان یا صاحب‌نظران یا اظهار‌نظر‌کنندگان درباره‌ی سال ۹۸ اظهار نظر کرده‌اند که این سال، سال تهدیدها است. بنده مطلقاً این را قبول ندارم؛ من معتقدم سال ۱۳۹۸ به توفیق الهی سال فرصتها است؛ سال امکانات و سال گشایش. البتّه آن کسانی که اظهار نظر دیگری میکنند و دائم تهدید به رخ این و آن میکشند، دانسته یا ندانسته تحت تأثیر رجزخوانی‌های ‌دشمنان این ملّتند. دشمنان این م
 اظهار کننده کالا پس از دریافت فرمهای پیش نویس اظهار نامه (فرم های 111و121) از قسمت اطلاعات نسبت به وارد نمودن اطلاعات خواسته شده در خانه های این فرمها به صورت کاملا صحیح و بدون قلم خوردگی اقدام و تحویل قسمت ورود اطلاعات می دهد. اطلاعات فرم 111 شامل دو بخش اطلاعات عمومی و اطلاعات مربوط به اقلام کالا میباشد که بخش عمومی دربرگیرنده مشخصات کلی و صاحب کالا و اظهار کننده بوده و درخانه های 1 تا 30 این فرم نوشته می شود و بخش قلم کالا شامل مشخصات جزئی و بیش
هروقت نیاز بود چیزی را از شخص بخواهیم یا مطالبه بکنیم برایش اظهار نامه میفرستیم.اظهارنامه دعوا نیست بلکه اظهارنامه فقط یک ابلاغ رسمی به شخص خوانده است.برای هرچیزی اظهارنامه نمیفرستند،باید در نوشتن اظهارنامه دقت کرد که در آن توهین و تهدید به کار نرود.در اظهار نامه مدت را خودمان تعیین میکنیم.⚜️باید توجه بکنیم در دعواهای مالی که مثلا شخص کلاهبرداری کرده باشد،نیازی به فرستادن اظهارنامه نیست چون احتمال دارد شخص اموال خود را به نام شخص دیگری
مردم درباره بارسا حرف میزنن ولی ما دو بازی مهم مقابل کاردیف و هادرزفیلد پیش رو داریم و هر دو به اندازه بازی با بارسا مهم هستن"
" فوق‌العاده اس که در این موقع از فصل برای دو جام رقابت میکنیم"
"احساس خستگی نمیکنیم. در لحظات حساسی از فصل به سر مییریم و باید بهترین عملکردمونو ارائه بدیم و ابدا حس خستگی نمیکنیم"
 حسن ابولقاسمی رئیس انجمن خون و سرطان ایران درباره تزریق پلاسمای خون بر روی افراد کرونایی اظهار کرد: در حال حاضر طبق یک فرآیند بیولوژیکی از افراد کرونایی بهبود یافته  پلاسما خون آن ها گرفته شده و بعد از بررسی های لازم به مبتلایان تزریق می شود.او افزود:  پلاسما خون را تنها به برخی افراد مبتلا  تزریق کرده و با بقیه بیماران نسبت به طول درمان و بستری شان مقایسه می کنیم.رئیس انجمن خون و سرطان ایران اظهار کرد: با تزریق پلاسما خون دیده شد که بهبودی
 یک روانشناس درباره کنترلگری همسران، توضیحاتی داد.
شایسته زنجیران روانشناس و مشاور در گفت‌
درباره کنترلگری همسران، اظهار کرد: اگر نامزد و یا همسر خود را مکررا بصورت محسوس و نامحسوس کنترل می‌کنید و مدام سوالاتی چون: کجا بودی؟ کجارفتی؟ کی کارت تموم میشه؟ کی پیشته؟ چرا اینو پوشیدی؟ چرا خندیدی؟ و... از او می‌پرسید، عمیقا توصیه میکنم دست از این کار بردارید.
ادامه مطلب
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: دولت پیشنهاد خاصی درباره قیمت بنزین در بودجه نیاورده است اما یکی از ایده‌های نمایندگان، تک نرخی شدن بنزین در سال ۹۹ است.
کریمی درباره تاثیرات تک نرخی شدن بنزین، اظهار داشت: باید این مسئله را در نظر گرفت که تک نرخی شدن باعث افزایش قیمت بنزین سهمیه‌ای خواهد شد و در صورتی که این تصمیم اتخاذ شود،  دوباره شوک جدیدی به بازار وارد می‌شود و می‌تواند آثار منفی زیادی در شرایط تورمی داشته باشد./مهر
شنبه ، ۲۳ آذر ۹۸@IrNews
من و مامان تفریحات دونفره جالبی داریم. یک مسابقه ورزشی پیدا میکنیم و بدون هیچ اطلاعات تخصصی درباره اون رشته در مورد تک تک جزییات اون مسابقه اظهار نظر میکنیم. 
وقتایی که المپیک شروع میشه، بهشت ماست. از شیرجه گرفته تا ژیمناستیک، شمشیر بازی و جودو ساعت‌ها مسابقه ورزشی می‌بینیم و درباره نقاط ضعف و قوت هر شرکت کننده بحث میکنیم. 
یک مدت اصلا خوراکمان کشتی کج های آزاد بود، از آنها که تا سرحد مرگ دو نفر یکدیگر را در رینگ میزنند. 
مادر تربیت بدنی و ر
 امام باقر ع فرمود در تورات نوشته است از جمله مناجانت خدای عزوجل با موسی بن عمران ع این لود که ای موسی راز پنهان مرا درباطن خویش پوشیده دار ودر اشکارت سازگاری با دشمن  من ودشمن خود را از جانب من اظهار کن وبا اظهار راز پنهانمسبب دشنام دادن انها بمن مشو تا در دشنام دادن من شریک دشمن خود ودشمن من گردی 4 رسول خدا ص فرمود پرودگارم مرا بسازکاری با مردم امر فرمود چنانکه بانجام واجبات امر فرمود 
یکی از سازنده‌های بازی Hellpoint در بیانیه‌ای گفت:‌‌‌‌«اگر بخواهیم صادقانه در این خصوص اظهار نظر کنیم، باید گفت که نه؛ نمی‌تواند تأثیر چندانی داشته باشد. کنسول‌های نسل‌های قبل نیز همواره از این قبیل اختلافات را داشته‌اند و چیزی که در عمل مشاهده کردیم، اینگونه نبود. به خصوص درباره پلی استیشن که همواره ترفندها و تکنیک‌های سخت افزاری خاص خود را داشته است.‌مخصوصاً درباره GPUهای امروزی که به روش‌های مختلفی از ای‌ن FLOPS استفاده می‌کنند. هسته
سایت دورهاتو  به نقل از خانه ملت رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت
درباره علت کاهش قیمت خودرو در بازار در روزهای اخیر، گفت:  قیمت خودرو
عمدتا تحت تاثیر مسائل روانی بازار است؛ در دوره‌ای به دلیل نوسانات ارز،
قیمت سازی‌ها در فضای مجازی و... قیمت خودرو افزایش پیدا کرد. ایشان در
ادامه افزود: تصمیماتی مانند ترخیص خودروهای مانده در کمرگ بر قیمت خودرو
در بازار اثر مثبت داشته و باعث کاهش قیمت‌ خودرو در بازار شده است.50 هزار خودرو تحویل مشتری داد
اظهار نظر سخنگوی وزارت بهداشت و ستاد ملی مبارزه با کرونا درباره پنهان‌کاری چین مسئله‌ساز شده است و واکنش‌هایی حتی در ابعاد بین‌المللی داشته است. بنده درباره صحت آمار چین اطلاعی ندارم. احتمال دروغ‌گویی هر دولتی وجود دارد. اساساً حکومت‌ها کذاب هستند! یکی کمتر یکی بیشتر. امّا چین قطعاً مدیریت بحران قابل‌توجه و اقدامات چشم‌گیری داشته است که تنها ساخت دو بیمارستان 1000 تخت‌خوابی ظرف 10 روز چشم هر ناظر بین‌المللی را به خود جلب کرد. با وجودی ک
آیا از هررر چیزی نوشتن،واکنش نشون دادن به هر خبر ناگهانی درسته؟
اینستا،فضای بازی رو برای بیان حرف و اظهار نظر شایعه پراکنی و تولید اخبار به وجود آورده.فضا اینجوریه که تو میتونی نظر خودتو بزنی و کلی آدم اون رو بخونن.شاید هم نخونن.منتها تو اون حرف رو میگی و مطمئنی که حرف درستیه.
حالا سوال اینجاست اگه بخوایم راجع‌به هر اتفاق و پیش‌آمدی،بدون داشتن اطلاعات کافی اظهار‌نظر ادیبانه و فیلسوفانه کنیم،اینکه هر خبر راست و دروغی رو تو یک صفحه مجازی ب
مهناز افشار پدیده خاصی نیستمهناز افشار همین ماها هستیمهمین ماهایی که خودمون رو تو همه زمینه ها متخصص میدونیم و درباره هر مساله ای اظهار فضل میکنیمهمین ماهایی که وقتی میبینیم نمیتونیم تو حوزه تخصصی خودمون حرفی برای گفتن داشته باشیم رو میاریم به هر کاری برای دیده شدنهمین ماهایی که دیده شدن درست رو بلد نیستیم
همین ماهایی که فکر میکنیم اگه درباره موضوعی نظر ندیم فکر میکنن لالیمفرق مهناز افشار با ماها اینه که اون به دلیل سلبریتی بودن حرفش باز
امروز یه اقا پسر ایرانی دیدیم

بچه ها کپییییییییییی حرفایی که من هر روز اینجا مینویسم حرف میزد.

دقیقاااا ایده هاش درباره سوشال دموکراسی، اینکه اینا همه سر و ته کامیونیزمن
درباره کانادا
درباره زندگی
درباره اروپا
درباره امریکا
همه چی!

انگار کپی من بود!

میگفت وقتی توی جامعه خیلی بچرخی و خیلی فکر کنی و خیلی درگیر جزئیاتش بشی همین میشه!

قراره باز همو ببینیم و گپ بزنیم!
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی در نخستین روز از سال ۱۳۹۸ در حرم مطهر رضوی با اشاره به اظهار نظرهای مقام‌های آمریکا درباره ملت ایران، آن را نوعی جنگ روانی دانستند و فرمودند: «درباره‌ی مسائل مربوط به سال جاری، انسان میبیند که بعضی از گویندگان یا نویسندگان یا صاحب‌نظران یا اظهار‌نظر‌کنندگان درباره‌ی سال ۹۸ اظهار نظر کرده‌اند که این سال، سال تهدیدها است. بنده مطلقاً این را قبول ندارم؛ من معتقدم سال ۱۳۹۸ به توفیق الهی سال فرص
در یک مطالعه جدید، محققان ییل، بینشی را نسبت به لپتین پیشنهاد داده اند، یک هورمون که نقش کلیدی در اشتها، پرخوری و چاقی ایفا می کند. آنها اظهار داشتند یافته های آنها پیشرفت دانش درباره لپتین و افزایش وزن را نشان می دهد و همچنین یک استراتژی بالقوه برای توسعه درمان های کاهش وزن آینده ارائه می دهد.

ادامه مطلب

رئیس انجمن خون و سرطان ایران از تاثیر تزریق پلاسمای خون بیماران کرونایی بهبودیافته بر دیگر مبتلایان به این بیماری خبر داد.
حسن ابوالقاسمی رئیس انجمن خون و سرطان ایران در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره تزریق پلاسمای خون بر روی افراد کرونایی اظهار کرد: در حال حاضر طبق یک فرآیند بیولوژیکی از افراد کرونایی بهبود یافته  پلاسما خون آن ها گرفته شده و بعد از بررسی های لازم به مبتلایان تز
به استناد سایت مشاوره حقوق خانواده دینا ، در عقد نکاح مانند سایر عقود و قراردادها ، اراده باطنی و درونی زوجین برای تحقق عقد به تنهایی کافی نیست ؛ بلکه این اراده باید با بیان الفاظی که در بیان مقصود صراحت دارد ، اظهار و اعلام گردد . ماده 1062 قانون مدنی در رابطه با اظهار اراده برای انعقاد ازدواج چنین پیش بینی نموده است : " نکاح واقع می شود به ایجاب و قبول ؛ به الفاظی که صریحا دلالت بر ازدواج نماید " . برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد نحوه اظهار ارا
مربی خیاطی خطاب به خانم شماره‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ی یک گفت: «فلان مدل رو میتونی برای همسرت بدوزی» و جواب شنید: «براش نمیدوزم! مگه اون هزینه کلاس من رو میده که براش لباس بدوزم؟»خانم‌های شماره‌‌‌‌ی دو و سه پرسیدند: «عه مگه شما سرکار میرید؟» و جواب شنیدند: «نه الان دیگه نمیرم. ولی دارم. بعدش هم، انقدری ازش میگیرم که پس انداز کنم و برای این مواقع محتاج نباشم!»خانم‌ شماره چهار تع
در این ‌گزارش با عجیب‌ترین جوایز سراسر جهان آشنا خواهید شد.
۱. جایزه داروین
جایزه داروین که نام خود را از دانشمند معروف «چالرز داروین» گرفته به افرادی اهدا می‌شود که به عجیب‌ترین شکل ممکن از دنیا رفته‌اند. به عبارتی دیگر این جایزه به کسی داده می‌شود که به احمقانه‌ترین شکل ممکن مرده باشد. جایزه داروین در دهه هشتاد قرن پیش از سوی گروهی از جوانان راه‌اندازی و در سال ۱۹۹۳ میلادی به طور رسمی اهدا شد.
۲. جایزه پا در دهان
این ‌جایزه در سال ۱۹۹۳
نویسنده و محقق غربی  “استیون رانسیمان” در کتاب تاریخ جنگ های صلیبی درباره سلطان صلاح الدین ایوبی،فرمانده فقید مسلمان کُرد تبار چنین اظهار نظر کرده است:
«… سلطان از نظر ظاهر مردی بود لاغر اندام، چهره‏ ای محزون و آرام داشت که هر آن، با لبخندی نور و صفا می‏ گرفت. رفتارش همواره به هنجار بود. سادگی را می‏ پسندید و از خودنمایی و درشتی متنفر بود. دل‏بسته صحرا بود، با این‏همه از مطالعه و خواندن غافل نمی ‏نشست… ».
مقاله علمی-معرفتی درباره "نظر و صاحب نظر": اخیر مقاله ای با این مضون بدستم رسید که خواندنش برایم هم ارزشمند بود و هم تامل برانگیز. این مقاله هم به بررسی جنبه های علمی،روانشناسی،عصب شناسی و فیزیولوژیکی انسان و تاثیر این جنبه ها بر اظهار نظرها و رفتارهای می پردازد و هم کالبدشکافی نظر و صاحب نظر و نیز نقد و آسیب شناسی بر اظهار نظرهای متعدد ما ایرانی هاست خواندش عاری از لطف نخواهد 
لینک مقالهhttps://philpapers.org/archive/SAR-8.pdfقسمت برگزیده صفحات 5تا 44 
مقاله علمی-معرفتی درباره "نظر و صاحب نظر": اخیر مقاله ای با این مضون بدستم رسید که خواندنش برایم هم ارزشمند بود و هم تامل برانگیز. این مقاله هم به بررسی جنبه های علمی،روانشناسی،عصب شناسی و فیزیولوژیکی انسان و تاثیر این جنبه ها بر اظهار نظرها و رفتارهای می پردازد و هم کالبدشکافی نظر و صاحب نظر و نیز نقد و آسیب شناسی بر اظهار نظرهای متعدد ما ایرانی هاست خواندش عاری از لطف نخواهد بود.
لینک مقالهhttps://philpapers.org/archive/SAR-8.pdfقسمت برگزیده صفحات 5تا 44 
دکتر پیمان ادیبی فوق تخصص و استاد گوارش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان اظهار کرد: زخم اثنی عشر در انتهای دهانه معده و در ابتدای روده باریک رخ می‌دهد؛ مخاط لوزالمعده (روده) بر خلاف مخاط معده پرزدار است که هضم غذا را راحت‌تر و آسانتر می‌کند.
این فوق تخصص گوارش درباره این سوال که علائم زخم اثنی عشر چیست، پاسخ داد: زخم اثنی عشر خوش خیم است و به سرطان و زخم بدخیم ختم نمی‌شود.
ادامه مطلب
محموباقر حسنوند روانشناس و مشاور خانواده ، درباره رفتارهای کودکان براساس ترتیب تولد اظهار کرد: رفتار والدین با نخستین فرزند متفاوت است و نگرش ها، انتظارات، مهارت های فرزندپروری و نگرانی های والدین در فرزند اول فرق دارد.
این روانشناس گفت: والدین در به دنیا آمدن فرزند اول تجربه کافی ندارند به همین دلیل پیش از تولد فرزند خود برای تربیت فرزندشان ایده آل فکر می‌کنند در نتیجه سطح انتظارات از کودکشان بالاست.
ادامه مطلب
احساس گناه :احساس مسئولیت برای رویداد های منفی که در زندگی شما یا سایرین اتفاق افتاده اند .اظهار تاسف برای کردار بد  واقعی یا واهی تان ، هم در گذشته و هم در حال .حس پشیمانی برای افکار ، احساسات یا نگرش هایی که در نظر شما یا دیگران منفی ، ناخوشایند یا غیر قابل قبول بوده یا هستید .اجباراً خود را لایق خوشحال بودن ، تسکین یافتن یا مورد کمک واقع شدن ندانیم .حس سردرگمی و اظهار ندامت  از آن که آن طور که باید عمل نکرده اید. حس پشیمانی و شرمساری برای نگفت
دکتر بهروز خسروی جراح و متخصص چشم پزشکی اظهار کرد: در حال حاضر بسیاری از افرادی که از عینک استفاده می‌کنند خواهان انجام عمل "رفراکتیو" هستند که این جراحی با روش‌هایی نظیر لیزیک، لازک، پی آر کی، فمتولیزیک، اپی لیزیک، ترانس پی آر کی، کارگذاری لنزهای داخل چشمی و ... انجام می‌شود اما هر کدام از این روش‌ها مزایا و معایب خاص خود را دارد که پزشک طی بررسی از شرایط بیمار روش مناسب جراحی را انتخاب می‌‌کند.
وی تصریح کرد: گاهی برخی از بیماران به واسطه
رئیس دفتر رئیس جمهوری اظهار امیدواری کرد در آینده ای بسیار نزدیک اینترنت کشور وصل شود.
به گزارش ایسنا محمود واعظی در حاشیه جلسه امروز هیئت وزیران در جمع خبرنگاران در پاسخ به این پرسش ایسنا که قطع دسترسی به اینترنت به تشخیص کدام نهاد بوده است، اظهار کرد: در شورای امنیت کشور تصمیمات مشخصی برای امنیت کشور اتخاذ شده و در جایی هم مجبور شدند تصمیم قطع دسترسی به اینترنت را بگیرند.
ادامه مطلب
تو این دانشگاه یه آدم پیدا نمیشه جواب منو بده؟
حداقل تف بندازه رو زمین بگه دلم خواااست؟
همه درا قفل ...
همه چراغا خاموش ...
ساعت ۴ بعد از ظهر وقت مردنشونه!
چه وضعشه..
۱۰ میری نیستن...
۸ میری نیستن...
۱۲ میری ...نیستن!
۴ میری نیستن!
....
اظهار نامه ام جاموند خونه...کیف پولم جاموند...نتونستم برگردم...کلیدمم جا مونده بود دیگه بدتررررر...
یه منفی گرفتم...به خاطر تحویل ندادن اظهار نامه ای که ۳ هفته اس نوشتمش به استاد زبون نفهمی که فقط دوست داره التماس کردن دانشجو
دکتر بهروز خسروی جراح و متخصص چشم پزشکی اظهار کرد: در حال حاضر بسیاری از افرادی که از عینک استفاده می‌کنند خواهان انجام عمل "رفراکتیو" هستند که این جراحی با روش‌هایی نظیر لیزیک، لازک، پی آر کی، فمتولیزیک، اپی لیزیک، ترانس پی آر کی، کارگذاری لنزهای داخل چشمی و ... انجام می‌شود اما هر کدام از این روش‌ها مزایا و معایب خاص خود را دارد که پزشک طی بررسی از شرایط بیمار روش مناسب جراحی را انتخاب می‌‌کند.
وی تصریح کرد: گاهی برخی از بیماران به واسطه
یک متخصص طب سنتی با تأکید بر اینکه نباید در فصل گرما غذاهای گوشتی، سرخ‌کردنی و غذاهای با طبع گرم مصرف شود، گفت: سکنجبین که ترکیبی از عرق نعنا، سرکه، آب و عسل است، بسیار مفید بوده و خاصیت رفع عطش و انرژی‌زایی خوبی دارد.
نعمت‌الله مسعودی متخصص طب سنتی درباره «راه های مقابله باگرمازدگی در فصل تابستان»، اظهار داشت‌: باید توجه کنیم که اکنون در فصل گرما هستیم؛ در نتیجه  ضرورتی ندارد تا وعده غذایی ناهار را میل کنیم و مهم‌تر از این موضوع توجه به
بیماری آب سیاه 

یک متخصص قرنیه گفت: اگر برای درمان آب سیاه چشم به موقع به پزشک مراجعه نشود ممکن است به از دست رفتن کامل دید منجر شود
  علیرضا برادران رفیعی متخصص قرنیه و استاد دانشگاه شهید بهشتی درباره بیماری آب سیاه چشم اظهار کرد: آب سیاه چشم (گلوکوم) از جمله اختلالات چشمی است که بر اثر فشار چشم به وجود می‌آید و به‌طور معمول درد و نشانه‌ای ندارد و در صورت درمان نشدن به موقع به از بین رفتن کامل دید منجر خواهد شد.

ادامه مطلب
اینایی که خیلی مستقیم و صریح در مورد اسم بچه اظهار نظر میکنن و تعیین تکلیف میفرمایند، رو درک نمیکنم... بعد از اون جلسه، تصمیم گرفتیم دیگه اسم انتخابیمون رو جایی نگیم تا روز تولدش! خوب بود تا دیروز که تتمه ی اون جلسه برگزار شد... حال بدش هنوز باهامه.
خدایا بهم ظرفیت بده، الان و این روزها بیشتر از همیشه نیاز دارم به یه دل دریایی که اظهار نظر های مختلف رو بشنوم و بهم نریزم. میدونم وقتی به دنیا بیاد، خیلی بدتر میشه... یکی میگه چه لاغره، یکی میگه چاقه،
حضرت امام باقر علیه السّلام فرمودند :روزى پدرم امام سجّاد سلام اللّه علیه
سخت مریض شد و در بستر بیمارى قرار گرفت ، پدرش امام حسین علیه السّلام ضمن عیادت
از او اظهار داشت : چه چیزى را اشتها دارى ؛ خواسته و نیازت چیست تا انجام دهم
؟حضرت سجّاد علیه السّلام چنین پاسخ داد: مى خواهم تکیه گاهم پروردگارم باشد،
چون که او ناظر و شاهد احوال من مى باشد؛ و اگر مصلحت من باشد مرا عافیت مى بخشد، و
من در هر حال راضى به رضایت و مقدّرات او هستم .امام حسین به فرز
بیماری آب سیاه 
یک متخصص قرنیه گفت: اگر برای درمان آب سیاه چشم به موقع به پزشک مراجعه نشود ممکن است به از دست رفتن کامل دید منجر شود
  علیرضا برادران رفیعی متخصص قرنیه و استاد دانشگاه شهید بهشتی درباره بیماری آب سیاه چشم اظهار کرد: آب سیاه چشم (گلوکوم) از جمله اختلالات چشمی است که بر اثر فشار چشم به وجود می‌آید و به‌طور معمول درد و نشانه‌ای ندارد و در صورت درمان نشدن به موقع به از بین رفتن کامل دید منجر خواهد شد.

ادامه مطلب
در مورد امام صحبت های زیادی شده است ، بنابراین در نگاه اول تردیدی وجود ندارد که حرفی برای گفتن داشته باشد ، اما واقعیت این است که حرف های زیادی برای گفتن در مورد آن وجود دارد ، خصوصاً در دنیای امروز که تشنه تر از همیشه است . علی (ع). مهمترین چیزی که باید بگوییم این است که واقعاً علی “علی” را ویژه کرده است؟
ابن ابی الحدید ال معتزلی ، که تفسیر او درباره نهج البلاغه پر از عشق او به امام است و سعی در توضیح شخصیت او دارد ، در ابتدای اظهار نظر خود می…
به گزارش خبرگزاری آنلاین از قزوین؛ حجت الاسلام والمسلمین قدری ، دیوان عالی قزوین در همایش با مدیرکل آموزش و پرورش اظهار داشت: آموزش و پرورش پایه و اساس رشد ، تعالی و خوشبختی جامعه و یکی از مهمترین نهادهای اجتماعی است.این مقام مسئول اظهار داشت: همانطور که در سند تحول اساسی گفته شد ، پروژه آموزش و پرورش یک منبع علمی و انسانی مبتنی بر آموزش درست از جمله یک موسسه علمی ، آموزشی نیست. باید به نسل بعدی آموزش داده شود. ” مهارتهای اجتماعی رایج که به آ
بیماری آب سیاه 

ادامه مطلب
به گزارش شهر زعفران، غلامرضا میری نایب رئیس شورای ملی زعفران درباره آخرین وضعیت بازار طلای سرخ در آستانه شب عید اظهار کرد: هم اکنون حداقل نرخ هر کیلو زعفران ۶ میلیون تومان و حداکثر ۹ میلیون تومان است.
چرا قیمت زعفران پایین آمد؟
وی از کاهش ۱۰ تا ۱۵ درصدی قیمت زعفران در بازار خبر داد و گفت: با توجه به گسترش ویروس کرونا و لغو پروازها، قیمت زعفران کاهش یافته است که با استمرار روند توقف صادرات، افت قیمت محصول ادامه خواهد داشت.
ادامه مطلب
ای ال ال سی / خراسان رضوی یک مشاور دانشگاه اظهار داشت: مهمترین بخش قانون امام علی (ع) “عدالت” است؛ بنابراین ، همه ، به ویژه دشمنان ، مرده و صالح را می دانند.
در مصاحبه با ای ال ال سی ، حمیدرضا وزیر درباره نگرش و رفتار حضرت علی (ع) توضیح می دهد: در زمینه موضوعات اجتماعی ، بخشی مربوط به برخورد با مردم و بخش دیگر مربوط به دولت است. موضوع سردبیر اجرایی هیئت تحریریه (صلی الله علیه و آله و سلم) بی توجهی به عنوان رهبر و مسئولیت مسئولین ا
اکثر مواقع نیازی به اظهارِ نظرِ تو نیست ، مثلا با دوستت که رفتی خرید اگر دلش چیزی خواست اما با سلیقه تو متفاوت بود نیازی نیست که او را از انتخابش دلسرد کنی ؛ البته اگر واقعا بر اساس تجربه و علم و دانشی که داری می دانی که جنسِ خوبی ندارد و یا مشکلاتی دارد آن وقت نظرت را به دوستت بگو .
بارها شاهد این بوده ام که طرف محصولی را دوست دارد اما بخاطر اظهار نظر دیگران بر خلاف میل خود عمل می کند و محصول پیشنهادی دیگران را می خرد ، خدا نکند که بعد از خریدن ،
✅نکته طلایی سیزدهم: کودک لوس‌⬅️محبت زیاد به کودک نه تنها سودمند نیست، بلکه به حال او زیان دارد.⬅️با این که در اسلام درباره اظهار علاقه نسبت به کودکان سفارش شده است، اما این مهرورزی نباید مصالح واقعی را تحت الشعاع قرار بدهد، بلکه باید با اظهار محبتِ مهارشده با کودکان رفتار کرد. زیرا در برخی از موارد، اظهار محبتِ بی‌حساب، باعث فدا شدن مصالح بزرگتری شده و یا موجب سوء استفاده کودک و در اصطلاح عامیانه «لوس» شدن او می‌گردد.⬅️باید توجه داشت
یک متخصص طب سنتی گفت: برخی دمنوش‌های گیاهی نقش موثری در کاهش و کنترل چربی خون بالا دارند.
به گزارش سلامت نیوز، وحید اسماعیلی متخصص طب سنتی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان؛ درباره چربی خون بالا و مراقبت‌های تغذیه‌ای اظهار داشت: کلسترول یا به زبان عامه چربی خون بالا در حقیقت از رژیم‌های غذایی نامناسب ایجاد می‌شود.
ادامه مطلب
فوری/ قربانیان ویروس کرونا افزایش یافت؛ آخرین آمار مبتلایان: 2822 نفر
اریخ مخابره : ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۱۴:۱۷

به گزارش   کیانوش جهانپور، سخنگوی وزارت بهداشت اظهار داشت: تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در ایران به  ۲۸۲۲نفر افزایش یافت و همچنین تعداد قربانیان کرونا در سطح کشور به ۹۲ نفر افزایش یافت.
به گزارش گروه رسانه های خبرگزاری تسنیم، پرهام پارسانژاد عضو هیئت مدیره انجمن فیزیوتراپی ایران در گفت و گو با  باشگاه خبرنگاران جوان؛ درباره نکاتی که رانندگان باید هنگام رانندگی‌های طولانی مدت رعایت کنند، اظهار کرد: به طور کلی رانندگی و نشستن طولانی مدت برای ستون فقرات بسیار مضر است؛ ستون فقرات تا حدود 10 تا 15 دقیقه می‌تواند وزن بدن را تحمل کند پس از گذشت این مدت همه فشار بدن به مفاصل پشتی ستون فقرات و دیسک‌ها وارد می‌شود، بنابراین احتم
مصوبات مهم کارگروه تنظیم بازار در خصوص چگونگی ملاک قرار دادن ارزش مندرج در ثبت سفارش کالاهای اساسی و ضروری جهت تخصیص ارز، اظهار و ترخیص گمرکی و تعیین نرخ توسط سازمان حمایت مصرف کنندگان ابلاغ شد.
به گزارش ایبِنا، این مصوبات در بخشنامه ای از سوی مهرداد جمال ارونقی معاون فنی و امور گمرکی به گمرکات سراسر کشور ابلاغ شده و پیش بینی می شود با اجرایی شدن این بخشنامه روند ترخیص کالاهای ضروری و اساسی از گمرکات سراسر کشور آسان تر شود.
ادامه مطلب
سایت دورهاتو به نقل از ایمنا، خاکساری اظهار داشت مساله قیمت خودرو در ایران کاملا دستوری است. در حال حاضر قیمت خودرو افزایش یافته و از کنترل افرادی که به آشفتگی بازار خرید خودرو و فروش خودرو دامن زدند، خارج شده است. در ایران بالا رفتن قیمت خودرو باعث شده است که این کالا برای بسیاری تبدیل به رویا شود و برای افرادی سودآور!
کاهش قیمت خودرو تا کی ادامه دارد؟
به گفته خاکسار، تغییرات قیمت خودرو در بازار خرید خودرو و فروش خودرو به سیاست های شرکت ها
به گزارش حوزه فوتبال و فوتسال گروه ورزشی عصرحباد؛ وحید امیری لژیونر کشورمان جدایی اش از تیم ترابوزان ترکیه قطعی شده است و طبق اعلام وکیل امیری این بازیکن  از چند تیم لیگ برتری برای فصل بعد پیشنهاد دریافت کرده که یکی از این تیم ها سپاهان است.
مسعود تابش مدیرعامل باشگاه سپاهان ضمن تایید این مطلب در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: بله طی نامه ای  درخواست رسمی خود را برای جذب وحید امیری به باشگاه ترابوزان ترکیه دادیم و منتظر پاسخ این باشگاه هستی
دی یانگ:
" بارسا برام بهترین باشگاه خارجیه"
" خیلی دلتنگ آژاکس خواهم شد. الان هر روز با شادی و لذت زیاد به باشگاه میرم"
" خوشحالم به من اجازه داده شده که جزئی از آژاکس باشم، امیدوارم بتونم مسیرم در این باشگاه رو به شکلی عالی به پایان برسونم"
" همیشه مایل بودم برای بارسا بازی کنم"
" باشگاه بارسا فوتبالی زیبا ارائه میده. وقتی که باید از آژاکس ترنسفر میشدم، همیشه امیدوار بودم اون باشگاه بارسا باشه"
-----
شایعه قوی شهر  برانکو بجای ویلموتس در تیم ملی
صبح امروز خبری مبنی بر جانشینی برانکو ایوانکوویچ برای هدایت تیم ملی در رسانه ها منتشر شد.ساعتی بعد برانکو ایوانکوویچ در مورد اینکه آیا مذاکره‌ای با او از سوی فدراسیون فوتبال ایران انجام گرفته است یا نه؟ گفت: تا این لحظه مذاکره‌ای با مسئولان فدراسیون نداشته‌ام.وی درباره اینکه آیا مسئولان فدراسیون فوتبال با او تلفنی صحبت کرده‌اند یا خیر اظهار داشت: خیر، هیچ‌گونه تماسی بین من و مسئولان فد
سحر پهلوان نشان روانشناس و مشاور، درباره چگونگی کنترل خشم، اظهار کرد: یکی از مهم‌ترین مسائل در ارتباط با مدیریت هیجانات، کنترل خشم است و زمانی که ناکامی رخ می‌دهد ما خشمگین می‌شویم.
این روانشناس بیان کرد: مدیریت هیجانات ارتباطی با بهره هوشی، میزان تحصیلات و … ندارد چراکه مهارت آموختنی است و افراد برای فراگیری این مهارت باید نکاتی را رعایت کنند.
پهلوان نشان ادامه داد: ابتدا باید هیجانات خود را بشناسیم تا بتوانیم هیجانات را نام‌گذاری کنی
مجتبی غالبی، رئیس کانون سراسری انجمن‌های مراکز درمان اعتیاد کشور درباره مصوبه اخیر یکصد و سی و ششمین جلسه ستاد مبارزه با مواد مخدر اظهار داشت: بر اساس این مصوبه متادون یا داروی مربوط به معتادان باید از طریق داروخانه‌ها توزیع شود و آموزش‌های روانشناسی و مشاوره‌ای و اقدامات درمانی از طریق مراکز درمان اعتیاد انجام گیرد که این مسئله می‌تواند مشکلات فراوانی را به همراه داشته باشد.

ادامه مطلب
مصطفی قلی خسروی درون گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: درون ۲۰ روز ابتدای خردادماه ۱۳۹۸ بالغ پهلو ۴۷۰۲ فقره خرید و بیع مسکن در ده تهران ارتکاب شده که نسبت بوسیله زمان مشابه سال قبل ۶۱ درصد کاهش یافته است. این مقدار افت نقطه بوسیله نقطه ی معاملات، زیادترین مقدار کاهش هفتگی از دی ماه سال گذشته تاکنون را مدال می دهد. وی افزود: با وجودی که قراردادهای بیع و فروش، کاهش چشمگیری داشته، نزول اجاره مجله ها درون تهران کمتر بوده است. این نمایه می تواند مشعر ا
علائم سکته مغزی
یک متخصص بیماری‌های مغز و اعصاب گفت: دو نوع سکته مغزی داریم که یکی ناشی از انسداد رگ‌ها و دیگری ناشی از خونریزی رگ‌ها است.
دکتر اشکان مولا  درباره سکته‌های مغزی<Stroke> اظهار کرد: سکته‌های مغزی به مجموعه ای از علائم عصبی گفته می‌شود و ناشی از نوعی مشکل عروقی است که باعث 
اختلال بخشی از عملکرد ساقه مغز، شبکیه یا نخاع مغز می‌شود.

ادامه مطلب
دورهاتو به گزارش از خودرو تک، اظهار کرد؛ روز یک شنبه 26 خرداد ماه قرار است جلسه علنی در باره خرید و فروش خودرو و وضعیت نا به سامان قیمت خودرو جلسه علنی برگزار شود، در این جلسه رضا رحمانی وزیر صنعت و معدن قرار است حضور داشته باشد. خبرها حاکی از آن است که نمایندگانی از سوی شرکت های خودرو سازی و مسئولانی از اتاق بازرگانی در جلسه علنی مجلس حضور یابند. محورهای این جلسه قراراست، بررسی آخرین وضعیت بازار خرید خودرو و فروش خودرو، وضعیت شرکت های خودرو
ناز روشنی زعفرانلو متخصص اعصاب و روان و روان‌ درمانگر درباره اوتیسم یا اختلال طیف درخودماندگی اظهار کرد: اوتیسم یا اختلال طیف درخودماندگی که با نام اختلاف نافذ رشد هم شناخته می‌شود، گروهی از سندروم‌های عصبی رشدی است که توارث چند ژنی دارد، مشخصه اصلی اوتیسم اختلال در  ارتباطات اجتماعی و رفتار‌های محدود و تکراری است، بر اساس انجمن تشخیصی روانپزشکان آمریکا اختلال آسپرگر، اختلال فروپاشنده کودکی (سندروم هلر) و سندروم رت هم در گروه اختلال
سریع‌ترین راه رسیدن به ثروت در ایران چیست؟فریباچاوش‌زاده تفتی کارشناس اقتصادی درباره سریع ترین راه رسیدن به ثروت در ایران توضیحاتی ارائه داد.سریع‌ترین راه رسیدن به ثروت در ایران کدام است؟به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، فریباچاوش‌زاده تفتی کارشناس اقتصادی با اشاره به اهمیت ایجاد درآمد پایدار برای توسعه اقتصادی کشور، اظهار کرد: در تعریف علم اقتصاد به پولی که فرد یا شرکت در بازه زمانی مشخص از محل کالاها یا خدمات مشتریان فرا
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، محمد اسلامی در حاشیه هفتمین کنفرانس بین المللی رله های آینده داخل هتل پاسیان اوین در پاسخ به سوالی درباره آخرین وضعیت ارزش و ثبت اشتهار ساختمانی ملی اظهار کرد: ثبت اشتهار ساختمان ملی به قیافه آزمایشی در کرمان آغاز شد تا بتوانیم ضمن آسیب شناسی سامانه بتوانیم همه مقدمات و اقدامات لازم را برای ثبت اشتهار مردم فراهم کنیم. وی ادامه داد: ۱۰ استان دیگر در قلمرو در طرح اقدام مسکن ملی استراحت گرفته اند که در
شرکت‌های پدیده شیمی قرن، سرمایه‌گذاری کوثر و تامین سرمایه بانک ملت در اولویت عرضه اولیه هستند معاون امور ناشران و اعضا بورس در گفت و گو با یک رسانه بورسی با اشاره به درج نماد شرکت پدیده شیمی قرن  اظهار کرد امیدواریم بتوانیم عرضه اولیه این شرکت را در هفته آینده انجام دهیم.

هم‌چنین وی به شرکت سرمایه‌گذاری کوثر که در مرحله درج قرار دارد اشاره کرد و اظهار امیدواری کرد که این شرکت نیز تا پایان سال جاری عرضه اولیه شود.
نوروزی اشاره کرد در اسف
بازی The Last of Us Part 2 حدود 50 درصد بزرگ‌تر از نسخه اول است
هالی گروس (Halley Gross) یکی از دو نویسنده بازی در گفتگو با وبسایت GamerBraves در خصوص این موضوع و بزرگی بازی توضیحاتی ارائه کرد و اظهار کرد این اثر حدود 50 درصد بزرگ‌تر نسخه اول آن است.

بررسی ویدیویی بازی Blasphemous
بازی Blasphemous یک اثر اکشن پلتفرمر دو بعدی با الهام‌گیری از آثار ژانر مترویدوانیا است که توسط استودیو اسپانیایی مستقل The Game Kitchen ساخته شده است.

تمرکز راک‌استار بجای بسته الحاقی داستانی روی م
تمام این هفته میخواستم بنویسم. درباره اینکه هوا واقعا خوبه اما من رو غمگین میکنه. درباره اینکه دوست دارم ۱۴ساله باشم. دوست دارم شبیه ۱۴سالگیم از رمان های نودوهشتیا طور لذت می‌بردم. دوست دارم ریاضی میخوندم. نجوم میخوندم. خدایا، نجوم‌ میخوندم. درباره اینکه خیلی استرس دارم. و‌ خیلی می‌ترسم. درباره اینکه برعکس همیشه هیچ لیست ارزویی برای امسال نساختم. اینکه از ارزوهام می‌ترسم. اینکه نمیتونم غذا بخورم، نمیتونم بخوابم، تمام مدت سردمه و میدون
یک متخصص تغذیه ، درباره «تغذیه مناسب در ایام ماه مبارک رمضان»، اظهار داشت: با توجه به شیوع کرونا باید دقت کنیم تا نوع تغذیه ما در این ماه با روش صحیح انجام شود. گرفتن روزه بدون سحری خوردن نشانه‌ای از قوی بودن و قدرت بدنی بالا نیست؛ ممکن است فرد بتواند بدون سحری روزه بگیرد ...
ادامه مطلب
گروهی از افراد که به شکل مستمر، محتوایی درباره‌ی یک برند منتشر می‌کنند و یا اینکه قصد دارند بخش روابط عمومی یک برند را از طریق انتشار اخبار مرتبط با حوزه فعالیت آن برند، بازسازی کنند. جهرمی در پایان نشست از گشایش پارک اقتصاد دیجیتال در دهه فجر امسال خبر داد و گفت: سعی داریم فعالان در این پارک از مالیات معاف شوند و مزایای در نظر گرفته شده برای شرکت های دانش بنیان فعال در این حوزه ، برای فعالان حوزه کودک و نوجوان هم در نظر گرفته شود. پیش از آنک
خانم دکتر این روزها درباره میکرودرم ابریژن هم زیاد می شنویم، آیا امکان دارد درباره این روش درمانی توضیح بفرمائید؟میکرودرم ابریژن، در واقع پاکسازی پوست توسط دستگاه است. در این روش پودر هیدروکسیدآلومینیوم، با فشار به سطح پوست پاشیده می شود. باعث سایش و برداشت سلول های مرده و آلودگی های محیطی و چربی از سطح پوست می شود. پس از آن ماسک های آبرسان و درمانی در کنار بخور برای حفظ شادابی پوست استفاده می شود.لایه سطحی پوست که اپیدرم نام دارد، در طول ی
یکی از اساتید روشنفکرم نکته جالبی را به نقل از جناب آقای حسین بشیریه بیان کرد، درباره جایگاه اپوزوسیون در جوامع. 
ایشان فرمود: "درواقع اپوزوسیون، ویژه حکومت های غیردموکراتیک است، زیرا در حکومت های دموکراتیک، همه حق اظهار نظر و نقد دارند." 
این مطلب بسیار اهمیت دارد و جای اندیشه. 
کدام حکومت ها، اندیشه مخالف را میپذیرند و کدام حکومت ها نمیتوانند اندیشه مخالف را بپذیرند و کدام حکومت ها میخواهند اندیشه مخالف را بپذیرند اما از بیان آن واهمه دا
اگر اهل کتاب خواندن نیستیم، احتمالا:
1- حرف های نسنجیده زیاد می زنیم
2- حرف های تکراری می زنیم
3-دایره واژگان ما بسیار محدود است
4- استعداد عوام گرا شدن را پیدا می کنیم
5-مستعد پذیرش شایعات هستیم
6-اهمیت تفاوت میان انسان ها را کشف نمی کنیم
7-توان و انگیزه یادگیری ما کاهش می یابد
8-با واژه نقد بیگانه ایم
9- از حقوق شهروندی خود و دیگران آگاه نیستیم
10-یا در همه زمینه ها، اظهار نظر می کنیم یا اصلا توان اظهار نظر را نداریم
11-جهل مرکب داریم یعنی نمی دانیم که
دراگان اسکوچیچ در نخستین نشست خبری خود به‌عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در مورد چگونگی حضورش در تیم ملی، اهداف خود در این تیم و آینده‌اش روی مهمترین نیمکت فوتبال ایران مواردی را بیان کرد
دراگان اسکوچیچ، سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در اولین نشست خبری رسمی خود در این سمت اظهار داشت: پیش از هر چیز روز مادر را تبریک می‌گویم. بدون وجود مادران هیچ‌کدام از ما نبودیم. ابتدا می‌خواهم درباره تیم ملی، برنامه‌های آن و آماده‌سازی تیم بگویم. د
یه نکته ای که بعد از ازدواج متوجهش شدم اینه که وقتی با یه عروس یا دوماد مواجه میشیم چقدر باید مراقب حرف زدن هامون و اظهار نظرهامون باشیم چون می‌تونه براشون حس های اذیت کننده ای رو تولید کنه که اگه اون حرف ها نبود اصلا ایجاد نمیشد.
مثلا وقتی داره برامون از مراسمش، رسوماتشون، هدیه هاش یا هر چیزی میگه ، ما حق نداریم کامنت بدیم که : عه! ینی فلان کارو برات نکردن؟ ینی فلان برنامه رو اینطوری اجرا کردن؟ ینی در مورد خرید فلان چیز از تو نظر نخواستن؟ ینی
اگر شما  کسب و کاری را شروع کرده باشید.حتما با مقعوله مالیات آشنا شده اید و بارها ممکن است با مشکلاتی در زمینه پر کردن اظهار نامه مالیاتی یا سوالاتی درباره مالیات بر ارزش افزوده داشته اید و... حتما به هنگام بروز چنین مسایلی باید از یک مشاور مالیاتی خبره کمک بگیرید زیرا آنها با تمام قوانین مالیاتی آشنا هستند.

ادامه مطلب
طبق مقررات تجارت، یکی از مراحل ترخیص کالا،
تعیین منشأ ارز است که پس از مرحله آزمایش انجام می‌شود. تمامی کالا‌هایی
چه به صورت برات بدون تعهد ثبت سفارش شده و چه از نوع بانکی باشند، باید به
سامانه جامع تجارت (epl) مراجعه کرده و منشأ ارز را دریافت کنند. همچنین
برای یک سری از کالا پس از تعیین منشأ ارز، شناسه ره‌گیری نیز باید اظهار
گردد که فعلاً فقط برای تجهیزات مجهز به سیم‌کارت (دارنده HS کد ۸۵۱۷۱۲۱۰)
باید شناسه ره‌گیری دریافت کرد. در ادامه همچ
پیش‌بینی قیمت خودرو در شب عید
امیر‌حسین کاکایی کارشناس خودرو در پیش‌بینی درباره قیمت خودرو گفت:
▪️چنانچه دولت این هیجان مبنی بر حذف دو خودرو پراید و 405 را مدیریت کند ممکن است تا پایان سال با یک آرامش نسبی در بازار خودرو مواجه باشیم در غیر این صورت قیمت خودرو در شب عید گران خواهد شد.▪️کاکایی در ادامه اظهار کرد: فعلا صنعت خودرو در یک دو قطبی قرار گرفته، برخی بازیگران باعث شدند که دوباره قیمت خودرو در بازار گران شود. به عنوان مثال قیمت پراید
محمدرضا بلورساز متخصص کودکان و نوزادان و رییس انجمن عفونی کودکان در خصوص علت سرخی گونه برخی کودکان اظهار کرد: قرمزی و تورم نشانه بیماری نیست و یک علامت از آن است که می تواند حساسیت و آلرژی، یا علامتی از یک عفونت میکروبی و ویروسی در کودک باشد.وی با بیان اینکه گاهی ضربه سرخی گونه ها را ایجاد می کند، گفت: در بعضی اوقات بیماری های مزمن قدیمی عامل ایجاد این حالت در کودک هستند و بنابراین قرمزی گونه ها علامتی از یک بیماری خاص است و سرخی گونه ها به تن
وزیر راه و شهرسازی درباره طرح مسکن کارکنان دولت اظهار داشت: قرار بر
این است که از همان بدو استخدام افراد، تا ۵ سال از حقوق و درآمدشان
ماهیانه مبلغی کسر و در صندوقی سپرده‌گذاری شود. پس از آن ظرف دو سال،
متقاضیان برای ورود به فهرست پروژه‌هایی که صندوق در آن  سرمایه‌گذاری کرده
کاندیدا می‌شوند. طی دو سال هم واحدها ساخته می‌شود و از سال هفتم هم خانه
را به متقاضیان تحویل می‌دهند و با پرداخت اقساط طی ۱۵ سال، خانه به
مالکیت افراد در می‌آید.
وز
بعد از این همه وقت بی خبری
بعد از این همه وقت بی اعتنایی
بعد از این همه وقت حواس پرتی
بعد از این همه اظهار علاقه‌های یک طرفه
امروز صبح گفت: نمی‌خوام باهات حرف بزنم، حداقل برای یک هفته!
اونوقت یهو دیدم که نمی‌تونم، بهش پیام دادم: می‌شه امروز ببینمت؟ بهت احتیاج دارم.
+ همچنان در دو راهی ِ عروسی رو برم؟ نرم؟
سایت about.me یکی از سایت هایی هست که می توانید درباره خودتان مطلب بنویسید. اگر برای خود وب سایت ندارید این وب سایت برای شما این امکان را تا درباره همه چیز بنویسید درباره خودتان ،علایقتان، تخصصتان، معرفی پیجتان در شبکه های اجتماعی و ...
وب سایت طلوع فیلم مطالب را درباره خود در این سایت نوشته و لینک آن را در زیر برای شما قرار داده است.

https://about.me/hosseinfilm
به نقل از سایت مشاوره تحصیلی هیوا ، مشاور عالی سازمان سنجش گفت کنکور سراسری 98 درروزهای 13 و 14 تیر ماه برگزار خواهد شد  .
حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش و آموزش کشور، درباره زمان برگزاری آزمون 98 اظهار کرد : در حال حاضر درباره به تعویق افتادن زمان آزمون کارشناسی سراسری هیچ تصمیمی اتخاذ نشده است .
  : برای مطالعه متن کامل خبر بر روی لینک زیر کلیک نمایید

www.heyvagroup.com/shownews2/3152/برگزاری-کنکور-سراسری-98-در-تاریخ-مقرر.html
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا «حمید غیاثی» سه شنبه ۹ اردیبهشت افزود: براساس اعلام سازمان هواشناسی، تماشایی بارش بارش با حجم بیشتری در چهارشنبه هفته ساری (۱۰ اردیبهشت ماه) خواهیم حیات. وی اظهار کرد: بنابراین به تمامی فرمانداران، بخشداران، شهرداران و دهیاران و تمامی اعضای ستاد مدیریت بحران شرایط هشدار و آماده باش اخبار شده و آمادگی کامل در بکلی استان وجود دارد. غیاثی اظهار کرد: داده ها اولیه حاکی از ابراز خسارت پس از تگرگ و بارش
همه ی ما گرفتار توهین ها و چرند گویی های دیگران شده ایم، ادم هایی که زندگی خودشان ویرانه ای بیش نیست ولی در مقام قضاوت، هر حرفی که دلشان می خواهد میزنند.
1- بی عقل نباش
در برخورد با چنین مسائل روزمره ای، یعنی توهین ها یا اظهار نظر های نادرست دیگران که باعث رنجش ما می شود مهم ترین کار این است که آرامش مان را حفظ کنیم، در صورتی که گرفتار اضطراب و رنجش شویم، عقل مان از کار خواهد افتاد و واکنش های نادرستی نشان خواهیم داد.

2- از حرف هایشان نرنج
قدم دو
t.me/GRasad_org/2466
سیف اله ابوترابی سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور درباره آمار سید و سادات کل کشور اظهار کرد: بیش از ۶ میلیون نفر از جمعیت ایران را سید و سادات تشکیل می‌دهند.
او افزود: از مجموع این آمار حدود ۳ میلیون و ۱۳۹ هزار نفر مردانی هستند که اسم آن‌ها با لفظ «سید» و حدود ۲ میلیون و ۶۹۷ هزار نفر نیز زنانی هستند که اسم آن‌ها با لفظ «سیده» یا «سادات» آغاز می‌شود.
وی با اشاره به تقریبی بودن این آمار گفت: ممکن است جمعیت آماری اعلام شده از تعداد سید و
«لَخَلْقُ السَّماوَاتِ وَالاَْرْضِ أَکْبَرُ مِنْ خَلْقِ النَّاسِ وَلَکِنَّ أَکْثَرَ النَّاسِ لاَ یَعْلَمُونَ»؛ (آفرینش آسمان ها و زمین، از آفرینش انسان ها عظیم تر است، ولى بیشتر مردم نمى دانند).درست است که غالب مفسران این آیه را پاسخى به مجادله مشرکان در مورد معاد دانسته اند(1)، یعنى شما درباره بازگشت مجدد انسان اظهار تردید مى کنید، در حالى که آفرینش انسان ها بالاتر از آفرینش آسمان ها و زمین نیست؛ بلکه آفرینش آسمان ها و زمین، از آن برتر و
با نگاهی به عملکرد هشتگ هایی که در گذشته از آنها استفاده کرده اید می تواند یک راه عالی برای تصمیم گیری در مورد هشتگ هایی باشد که دوباره در آینده استفاده کنید.
ابزار تحلیلی بومی اینستاگرام Insights برخی از این داده ها را نگه می دارد - می توانید تعداد افراد را بر اساس هشتگ هایی که استفاده کرده اید روی پروفایل شما فرود بیایند:
اگر در یکی از برنامه های پرداخت شده بعدی قرار ندارید ، می توانید از "Hashtag Analytics" متعاقبا نیز برای ردیابی بینش های کلیدی درباره
شناخت دلایل عزاداری برای امام حسین علیه السلام، نخستین گام در راه تأمین اهداف بلند این سنّت مهم و سرنوشت سازِ پیروان اهل بیت علیهم السلام است؛ زیرا عزاداری بدون معرفت، نه تنها ارزشی ندارد؛ بلکه چه بسا به زیان اهداف اصلی این حرکت ارزشمند نیز باشد. بر پایه روایتی، در ره نمودهای امام علی علیه السلام به کمیل، چنین آمده است:
ما مِن حَرَکةٍ إلّا وَ أنتَ مُحتاجٌ فیها إلی مَعرِفَةٍ.[1]
هیچ [رفتار و] حرکتی نیست، مگر این که تو در آن، به شناخت، نیازمندی.
وی اظهار داشت: تمام ۲۷ مسافر این اتوبوس در سلامت کامل هستند و علت دقیق این آتش سوزی توسط کارشناسان در دست بررسی است.ملک آباد در ۴۵ کیلومتری جاده مشهد - نیشابور واقع است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از مشهد، مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی مشهد در این خصوص گفت: در پی این حادثه و با درخواست آتش‌ نشانی شهر ملک آباد، آتش‌ نشانان ایستگاه‌های ۹ و ۳۹ مشهد به محل حادثه در شهر ملک آباد اعزام شدند.
رضا حیدری افزود: راننده این اتوبوس مسافربری با مشاهده
همشهری آنلاین - مریم قاسمی:  رئیس راه اندازی فرهنگی شهرداری منطقه۱۶با بیان این مطلب گفت: «در این طرح کاسبان اهل کتاب از طریق شورایاران، مدیران محله و مدیران مدنی شناسایی شده اند و با استراحت اعطا کردن تاریخچه داخل یکی از قفسه های مغازه شان، اهالی را با ادب تاریخچه و کتابخوانی آشنا می کنند.» «سیدمحمدرضا رضوی» با اظهار اینکه کتاب های مورد نظر از طرف اداره فرهنگی شهرداری منطقه۱۶دراختیار کاسبان فراغت می گیرد، افزود: «تو این طرح، گروهی اجتماع
شروع می کنم به نوشتن
پاک می کنم.
و مجددا از نو می نویسم.
از بین بی نهایت لغات موجود در سرم می گردم که واژه ای را پیدا کنم. نمی توانم.
حساس تر از همیشه به دنبال کلماتی هستم که بتوانم با آن ها درباره چیزی که می خواهم بنویسم.
کم پیش می آید دچار چنین حالتی شوم مگر اینکه درباره آن موضوع خاص هنوز به نتیجه کلی نرسیده باشم. یعنی وقتی موضوع تازه ای مطرح می شود تا نفهمم با خودم چند چندم نمیتوانم آن طور که شایسته است درباره اش بنویسم.
بلاتکلیفی یک وقت هایی مث

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری گیلان با اشاره به اینکه با ساخت و وارد مدار کردن تصفیه‌خانه‌های جدید، فاضلاب بیشتری در شهر رشت جمع‌آوری و تصفیه می‌شود اظهار داشت: تصفیه‌خانه سوم شهر رشت نیز با پیگیری‌های شرکت آبفای و با کمک سازمان برنامه و بودجه کشور در کمربندی خرمشهر ساخته می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از رشت، سیدمحسن حسینی صبح امروز در  جمع خبرنگاران از احداث تصفیه‌‌خانه‌ای جدید در شهر رشت خبر داد و اظهار داشت: سومین تصفیه‌خا
یک مدافع پیشین پرسپولیس معتقد است نبود شجاع دفاع این تیم را در دیدار برابر نفت مسجدسلیمان متزلزل کرده بود.
اخبار ورزشی- مرتضی فنونی‌زاده، پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره باخت خانگی یک گله تیمش به نفت مسجدسلیمان اظهار کرد: بازیکنان وظیفه‌شان را انجام دادند و مشکل اصلی پرسپولیس چیدمان تیم است. کالدرون هنوز نتوانسته ترکیب مناسب تیم را به میدان بفرستد و همین باعث شد تا پرسپولیس واقعی را از دقیقه ۷۵ به بعد ببینیم.
او ادامه داد: بازیکنان
زنگ
درس
فعالیت های انجام شده (تدریس)
فعالیت های خواسته شده (تکلیف)

اول
فیزیک 
حل صفحه دوم برگه داده شده
درباره (سوخت های فسیلی چگونه تولید می شوند ) حداقل 2 صفحه تحقیق کن(یک صفحه درباره نفت و گاز و یک صفحه درباره ذغال سنگ ) ، درباره سوخت های فسیلی تحقیق و جند دقیقه صحبت در باره ان (اختیازی)

دوم
عربی
پرسش از دریس  1 2 3 4 5 ، پرسش از درس 6
پرسش از درس 6

سوم
ریاضی
حل نمونه سوال پیشرفت تحصیلی
امادگی برای جلسه بعد

چهارم
هنر
اجرای کسانی که ساز می زنند
کتاب
کمال پرهون روانشناس و مشاور درباره دروغ گویی کودکان و علت آن اظهار کرد: دروغ گویی دربین کودکان خردسال نیز تا حدودی شایع است و کودکان معمولاً در سن پیش دبستانی، بین دو تا چهار سال، دروغ گفتن را شروع می‌کنند.
این روانشناس بیان کرد: دروغ گفتن در کودکان خردسال به ندرت باعث نگرانی می‌شود، در حقیقت دروغ گفتن برای کودکان خردسال چیزی غیر عادی نیست و شواهد پژوهشی نشان داده است که این رفتار‌ها در واقع یک نقطه عطف مهم تحولی نیز محسوب می‌شود.
او ادامه
سال‌ها می‌گذرد و طعم خوش روضه همچنان پای دندانم است. به همین خاطر محرم را دوست دارم و مرور خاطراتش را بر خیلی از چیزها ترجیح می‌دهم.»
کتاب حاوی قصه‌هایی از خاطرات اصحاب روضه است که سه فصل دارد. فصل اول درباره خدای تعالی و حضرات معصومین، فصل دوم درباره عالمان دینی و فصل سوم درباره شهدا، پیر غلامان و هنرمندان است.
هم کوپه ایم
با یه دانشجوی عقده ای،
یه سلیطه؛ ازینایی که هی داد و بیداد میکنن... و همش میگن ایران بده، عربا ملخ خورن، آلمان اقتصادش قویه ولی در عمل نهایتا نظرانشون درباره ی کاشت ناخن و شینیون عروس میتونه مورد قبول باشه..
و‌ یک آدم بی نهایت معقول و آروم.
درباره ی این نفز سوم چیز زیادی در دسترس نیست ، ولی درباره ی دانشجوی عقده ای میتونم بیشتر توضیح بدم :))
تا خود کوپه اومد و کمکم کرد :) بعدش صبر کرد قطار حرکت کنه، دست تکون داد! بعد رفت خونشون!
به گزارش مشرق، مجتبی جلالی، مدیرکل هواشناسی استان تهران، درباره جدیدترین پیش بینی وضعیت جوی اظهار کرد: این نیز هفته استان تهران با هوای آلوده دست و پنجه نرم می‌کند.
بیشتر بخوانید:هوای تهران در مرز آلودگیوی در ادامه افزود: از یکشنبه شب تا چهارشنبه به دلیل پایداری نسبی و سکون جوی در بعضی ساعات کاهش کیفیت هوا و افزایش غلظت آلاینده ها پیش بینی می شود.
مدیرکل هواشناسی استان تهران وضعیت آسمان استان تهران طی چند روز آینده را صاف تا کمی ابری دانست
محمدحسین توکلی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در کرمان درباره محاسن کودهای بیولوژیک و معایب کودهای شیمیایی در کشاورزی اظهار کرد: از دیرباز کشاورزان و باغداران در راستای افزایش میزان تولید محصولات خود و به‌تبع آن بالارفتن درآمد ناشی از آن به استفاده از کودهای طبیعی روی آوردند.
وی افزود: کودهای طبیعی که شامل کودهای دامی و طیور بوده بر خلاف کودهای شیمیایی به‌مرور زمان، بافت و ساختار خاک را حفظ کرده و باعث تقویت میکروارگانیسم‌های آن می‌
این پوستر برای زمانی هست که علی مطهری اینقدر عیان اصلاحطلب نشده بود و از طربق لیست اصولگرایان وارد مجلس نشده بود
دقیق یادم نیست که چه اظهار نظری منجر به این پوستر شد اما اگر اشتباه نکنم مربوط به استیضاح وزیر نفت احمدی نژاد بود
چگونه تپش قلبمان را کاهش دهیم؟
با توجه به این که در بیشتر موارد تپش قلب، بیماری خاصی نیست، با کاهش استرس و اضطراب و انجام ورزش‌های سبک می توان تپش قلب را کاهش داد.
دکتر سینا مرادمند، عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران در
گفت‌وگو با ایسنا، درباره تپش قلب اظهار داشت: گاهی فرد احساس می‌کند که
دچار تپش قلب شده است که به صورت‌های گوناگونی نظیر کوبیدن، لرزیدن، تپیدن و
... احساس می شود.
تعداد ضربان قلب در حالت طبیعی بین 60 تا 100
ضربه در دقیقه ا
بازیکن تیم فوتبال استقلال می‌گوید هر زمانی برای این تیم به میدان برود با تمام وجودش بازی می‌کند تا تاثیرگذار باشد.
به گزارش ایسنا، آرش رضاوند پس از برتری تیمش برابر ذوب‌آهن اظهار کرد: ما طی چند روز اخیر سه سفر انجام دادیم و در لیگ قهرمانان آسیا حاضر بودیم. شرایط بسیار سخت است چون چهار روز به چهار روز بازی می‌کنیم. اما تیم ما باید در هر شرایطی پیروز باشد. خوشحالم که امروز هم بردیم و در جمع مدعیان قرار داریم.
وی افزود: من در نیم فصل اول به غیر ا
سینماپرس: نوید محمودی تهیه‌کننده فیلم سینمایی «مردن در آب مطهر» از آثار راه یافته به بخش سودای سیمرغ سی‌وهشتمین جشنواره فیلم فجر عنوان کرد این فیلم در آخرین مراحل فنی قرار دارد.

نوید محمودی تهیه کننده فیلم سینمایی «مردن در آب مطهر» به کارگردانی جمشید محمودی که به بخش سودای سیمرغ سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر راه یافته است، در گفتگو با خبرنگار مهر درباره آخرین وضعیت این فیلم گفت: ما همه تلاشمان را می‌کنیم که فیلم را آماده کنیم. «مردن در آ
سلام:))
دکتر مجتبی شکوری، که احتمالا خیلی‌هامون می‌شناسیمش - یک واقع‌بین و در عین‌حال آرمان‌گرا، یک لطیف متفکر پرهیجان- دو سال پیش ٨گام برای موفقیت در سال جدید نشون داد.
«من مجتبی شکوری هستم و فکر می‌کنم این حرف‌ها درباره دنیای بعد از مرگ نیست. حقیقت واقعی درباره زندگی قبل از مرگ است. درباره این‌ که چه‌طور به سن ٣٠ یا شاید ۵٠سالگی برسید بی‌ آن‌ که بخواهید تفنگ روی شقیقه‌تان بگذارید.»
درباره ٨ زندان صحبت کرد که باید ازشون فاصله بگیریم. ک
آدم ترسویی هستم. معمولا هر مهارتی رو تا حد آموزش دنبال می‌کنم اما جرات و ریسک اجرا رو ندارم. بنابراین هر موقع هم که نیاز به بیان مهارت‌هام دارم نمی‌تونم با اطمینان 100% اظهار کنم که فلان مهارت رو بلدم. کاش اگر راهکاری در این مورد دارید منو هم درجریان بذارین. 
اگه یه دوست خوب داشتید که ادعای رفاقت صمیمیش با شما به عنوان تنها فرد زندگیش میشد ، بعد در 4 ماه شما دوبار بهش رو میزدین واسه کمک و اظهار نیازمندی میکردین و کاری نمیکرد باز هم حس خوب و شفافتون دست نخورده میموند؟چیکار میکردید بعدش؟
با این تفاسیر که دلایلش واسه رد کمک رو نتونید عمیقا بپذیرید
دقیقا الان یک ماه هست که دست و دلم به مطالعه آزاد نرفته و وقتم رو دارم به بطالت تمام می گذرونم،قرار بود بعد از سفر کربلا یک بازنگری در خودم انجام بدم ببینم با خودم چند چندم؟!،به همین بهانه دست از مطالعه کشیدم تا کمی بیشتر درباره آموخته هام فکر کنم...و الان نه چیز جدیدی یاد گرفتم و نه بازنگری درباره خودم انجام دادم و نه درباره آموخته هام فکر کردم...
ادامه مطلب

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

میزمکش قایقی،میز مکش مستطیلی